1

Re: Rohové sedací soupravy

Ahoj všichni,
sehnat dnes velmi kvalitní rohovou sedací soupravu chce opravdu dost trpělivosti. Nejsem příznivcem lítání po obchodech, proto dávám přednost nákupu sedací soupravy na internetu. Našel jsem na první pohled velmi hezký internetový obchod. Vzorkovnu na sedací soupravy mají v Praze ve stodůlkách. Překvapilo mi i velmi vlídné jednání. Co se týče potahů jak látkových tak kůží dávám za jedna smile vřele doporučuji internetový obchod www.isedacky.cz.

2

Když jsme u toho nábytku. Já zas vyhlížím novou matraci. Současná je tak vyležená, že je lepší spát na zemi... Našel jsem na na posteleimatrace.cz , že mají akci na matrace 1+1 zdarma. Sice nevím co bych dělal s tou druhou, ale vypadá to jako dobrá nabídka. Asi se domluvím s majitelkou naše studentského bytu a vybavíme novými matracemi rovnou celý byt smile

3

Ahojte, díky za typy na odkazy. Když už máte sedací soupravy ze dřeva nebo i ty postele. Máte je postavené? myslím jestli máte koberec, vinyl nebo dřevěnou podlahu. Právě bych chtěl domů koupit novou postel, respektive rošty i s rámem. Máme na podlaze dřevo a bojím se trochu poškrábání povrchu. Nějaká zkušenost?

Děkují.

4

Na webu Bevedo.cz můžeš v kategorii sedací soupravy mrknout na stovky různých produktů z vícero e-shopů s nábytkem.

https://www.bevedo.cz/assets/images/inabo.png