1

Téma: Rádio Blaník

Jaké je rádio Blaník?

2

Re: Rádio Blaník

da se to poslouchat pres iPod ci iPhone? diky

3

To je ještě jiné netové rádio Blaník?Pokud ne, tak odkdy vysíláte z reklamama?Kde je to bez reklam s Českou hudbou?

4

AHOJ DNES MI DORAZIL BALÍČEK S CD HITY.  MOC JSEM SE NA NĚJ TĚŠILA.CD JSEM OBJEDALA ZA UVEDENOU CENU 150,-KČ.ALE POŠTOVNÉ 95.-KČ JSEM OPAVDU NEČEKALA:rolleyes: ,I POŠTOVNÉ NA SLOVENSKO JE SNAD MENŠÍ .KATKA:(:(:(

5

kde se daji psát přání na ísničky?

6

Dobrý večer,
byla bych moc ráda, kdybyste zahráli moji oblíbenou písničku Doufám od Lucky Bílé, kterou moc obdivuju a mám ji moc ráda. Chtěla bych ji zahrát všem milovníkům rádia Blaník a taky všem, kdo obdivují naši skvělou Lucii Bílou. Děkuji Gabča

7

hej nic we zlé,ale byl jsem w roce 2010 we výkonu trestu w českých budějowicích.Letos jsem zase sklouz po šikmé dráze a bohužel se tam chystám opět,ale nic hrůzného jsem newiwedl.Ale k tématu,skrz který píši,práwě waše rádio se w kriminálech w české republice hraje celkem nejwíce.Coj je celkem fajn,ale chtěl jsem wás poprosit za sebe ai jiné odsouzené (normální odsouzení,né wrahy s úmyslem či sexuální dewianty ani nic takowího) člowíčky,jestli byste nemohli wýce hrát moderní hudbu a wýce omezit zpráwy.

ps:omlouwám se za dwojté W,uš to tak píši léta,berte to s úsměwem,wždyť o tom to je smile

Dík wáš wěrný posluchač

8

Dobrý večer, prosím o zahrání písničky pro mojí dceru Lidušku k 16 narozeninám. Kad - kto ma pozná - Čistychov

9

Dobry vecer,prosim o zahrani pisnicky pro Zdenka jen tak.Divokej Bill od Sary dekuji moc:)